Nakup Dáme Nákup
Kontakt

Kdo jsme?

JSME LOKÁLNÍ RODINNÁ FIRMA S VÍCE NEŽ DVACELILETOU TRADICÍ VE VÝROBĚ MASA A MASNÝCH VÝROBKŮ

Základem nabídky pro Vás je naše vlastní výroba.  Máme vlastní bourárnu na vepřové, hovězí a drůbeží maso, kde vyrábíme maso původem od českých farmářů a chovatelů.  Z drůbežího masa především Vodňanské kuře a kachnu. Dále vyrábíme čerstvé masné výrobky, které Vám zpříjemní vaření a ušetří Váš čas.

Budeme Vaší  jedničkou v čerstvosti. Vaše objednávka se začne vyrábět, po té co k nám dorazí. A následně nejkratší cestou míří naší vlastní chlazenou dopravou na Vámi  zvolené výdejní místo nebo do výdejního boxu, který si zvolíte. Přeskočili jsme tedy všechny distribuční stupně i to, že zboží čeká v pultu obchodu na to, až si jej vyberete.


PODPORUJEME LOKÁLNÍ VYHLÁŠENÉ VÝROBCE

Spolupracujeme s velkým množstvím vyhlášených místních řezníků a dalších potravinářských výrobců.  Na tomto místě si můžete objednat nákup a ochutnat jejich TOP nejlepší výrobky z jejich vlastní produkce.  Výběr položek jsme ponechali na nich a Vám předkládáme nabídku toho, co jejich zákazníci milují.

U výrobců, které si oblíbíte, plánujeme umožnit nákup z jejich položkové nabídky.


ROZŠIŘUJEME SORTIMENT

Postupně doplníme další potravinářský sortiment, tak abychom Vám mohli nabídnout ucelený základní nákup potravin s akcentem na české výrobce. Nyní vše intenzivně připravujeme, budujeme prostory, píšeme potřebný software a upravujeme procesy tak, abychom Vám dokázali nabídnout špičkovou službu. 

Budujeme vlastní síť chlazených a nechlazených výdejních automatů a výdejních míst, tak aby pro Vás bylo vyzvedávání nákupů co nejkomfortnější a šetřilo Váš drahocenný čas.


TĚŠÍME SE, ŽE I VY BUDETE NAŠÍM SPOKOJENÝM ZÁKAZNÍKEM.